KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12155047
nr 1215 5047
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Blandteknik, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, daterad 1978, Gran Canaria, 26,5x23
måndag 5 november 2018
kl 19:43:02
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer